יום ראשון, אוקטובר 30, 2005

היום היה כיף. עולפנ היה נורא אבל זה לא בלתי רגיל. הגעתי שם מאוחר ולכן צרכתי לשבת קרוב לבת הכי הרגזה בשיור. היא נגנה על העצבים שלי עד כמעת צעקתי. אחרי עולפן קת, אני, ומריעלה הלכנו למסעדה ואלכנו מרק ולכם (לכם חם) טעים מאוד. היה יפה לשבת ולפטפט עם הבנות! קת ואני אמרו בי למריעלה והלכנו לשוק. אני חושבת שקניות עם מישהו אחר יותר טוב מאשר לבד. כששתיים בנות עורכות קניות זאת נהיית נסיון חברתי מאוד! קניתי רק אגבינות, מלפלפונים, ונענה אך אני תמיד אוהבת ללכת לשוק. קת הייתה קצת עצבנית שעולי יהיה פגוע בשוק אבל אני לא. לדעתי שיש רק סכוי קטן שמשהו יקרא כשאנחנו בשוק ואף עם יהיה פגוע --נו מה לעשות? אני לא יכולה לדאוג על דברים שאני לא יבולה לשלוט

links to this post

יום שישי, אוקטובר 28, 2005

יש בלגן גדול בדירה שלי ואני לא יכולה לסבל את הבלגן הזה עוד! מחר אני מנקה את הדירה עם זה יהיה אה הדבר האחרון שאהיה לעשות בחיים שלי. כן, אני צריכה לשטוף את הצלחתות ורצפות ולנקות את השירותים אבל חוץ מזה יש דברים בכל מקום, על כל שטח בכל חדר. אני לא יכולה לעבוד במצב כמו זה. ואני נכלם --חס וחלילה שמישהו יבוא לבקר אותי כשהדירה נראית כל כך נורא!

links to this post

יום חמישי, אוקטובר 27, 2005

אני כך עייפה שאני יכולה כימעת לנפול. הבוקר הזה קמתי ב7 - אחרי לילה ללא שנה בגלל סירנת משטרות בכו עילך ועילך את הרחוב שלי כל חמש דקות. חשבתי שצרכתי להיות בבר שבה על צהרים כי שמה סופר לי לפני שבועיים. אבל לא ידעתי שמישהו מאוניברסיטה התקשרה אותי אתמול בערב והאשר הודעה בפלפון שלי שאמרה היתה לי פגישה ב 11

אז שמעתי את ההודעה בבוקר על טשה ונטפסתי. אספתי כל את הדברים שלי והלכתי מהר לתכנת רקבת. הרקבת לא תגיעה שם לפני אלף וחצי, מצאתי. טוב ומצוין אני יבוא מאחר ביום רישון שלי. יותר רע, לא יכולתי למצוע את החדר של פגישה כשסוף הגעתי לאויברסיטה.

נו, אני יהיר עצמי כי הבנתי קרוב חצי או יותר ממה כל אחד אמר בפגישות היום (כמעת חמש וחצי שעות בפגישות!) וההרצעה שלי הלכה טוב.

links to this post

יום רביעי, אוקטובר 26, 2005

שלום! היום אני מתחילה בלוג חדש והבלוג הזה הכתבות בעברית. לא חשוב לי שאני לא יכולה לכתוב טוב. בסדר, אני לא יכולה לכתןב או לדבר תוב מאוד(!) אך לדעתי שאני צריכה לנסות לעסות שניהם--זה חשוב. אבל בחיי דברים יהו יותר פשות עם יהיו לי מערכת מקשים בעברית. לעמתי של דבר שיש לי אחד אבל זה לא עובד עם לפטופ.

links to this post

View My Stats